Van stippen word ik altijd blij! Dus toen ik door Sukhi.nl gevraagd werd hun bolletjeskleed bij jullie onder de aandacht te brengen ging ik daar graag op in. Ik kreeg een minikleed (zeg maar formaat pannenonderzetter) opgestuurd om een goede indruk te krijgen.
En ja ik word er nog steeds vrolijk van de leuke bolletjes in vrolijke kleuren. Ze zijn heerlijk zacht en toch lekker stevig. Sukhi is een sociale onderneming, ze zorgen voor rechtstreekse verkoop van vloerkleden uit Nepal, India, Marokko en Turkije. De verkoop zonder tussenpersonen of winkels maakt deze speciale kleden goedkoper dan via traditionele winkels terwijl de makers meer verdienen. Dat lijkt mij een goede zaak. Misschien schrik je toch van de prijzen als je gewend bent te kopen in de goedkope woonwarenhuizen, maar met de kleden van Sukhi heb je echt wel iets in huis dat én unieker is én authentieker is geproduceerd. Bekijk onderstaande video over het maken van de bolletjeskleden maar eens:
Via Sukhi koop je niet alleen bolletjeskleden, ze hebben ook allerlei andere handgemaakte kleden. Uit India, Marokko, Nepal en Turkije. Ik deel liever beeld dan lovende, dus hieronder vind je mijn favorieten:
Buglem, een kleed van hennep
Wat een mooie kleur heeft dit patchwork kleed! Ik zou dagelijks het idee hebben dat ik aan zee woon.
Manna – de kleur die ik zelf in huis heb
Natuurlijk hoort deze in het rijtje, anders was het nooit de kleur geworden die ik gekozen had.
Confetti op de vloer
Met de vilten blaadjes kleden brengt Sukhi wellicht nog meer een confettigevoel bij je naar binnen dan met de bolletjeskleden. Zeker als je voor de ronde Araav gaat.
Bolletjeskleed naar eigen kleurkeuze
Natuurlijk kun je een van de vele kleden kopen met een voorgedefinieerd kleurenpalet. Je kunt er ook voor ook kiezen om je eigen kleurenpalet samen te stellen. Hoe uniek wil je het hebben?


Laatste berichten van Karin de Zwaan (toon alles)
- Suikervrije wafels - 21 maart 2023
- Zoete wafels met suiker én Zoete wafels koolhydraatarm - 4 maart 2023
- Telefoonachtergrond voor Oeteldonk - 6 februari 2023
Leuk zeg! Hoewel ik wel een beetje denk: ‘Hoeveel stof en troep gaat er wel niet tussen die bolletjes zitten….’
Hi Liesje,
De bolletjeskleden worden van 100% natuurlijke wol gemaakt. Wol is van nature vuil afstotend! De bolletjeskleden (en onze andere kleden) zijn dan ook makkelijk schoon te houden :) Goed en regelmatig stofzuigen. http://www.sukhi.nl/schoonmaakinstructies3
Groetjes, Nikki
http://www.Sukhi.nl
Leuk geschreven!! En leuke foto’s :)
Hartstikke bedankt!
Groetjes, Nikki
http://www.Sukhi.nl