Recht toe, recht aan nagels lakken en toch een creatief effect

Creatieve nagels zijn leuk, maar soms best een gepriegel. Deze look is een makkelijk begin voor als je dat gepriegel niet ziet zitten. Het is ook een goed alternatief als je een keer geen tijd hebt om meerdere kleuren op je nagels te zetten.

Uitvoering

  1. Kies twee kleuren die bij elkaar passen. Ik hou ervan om een basiskleur te kiezen en een kleur die er echt uit knalt.
  2. Lak al je nagels op je ringvinger na in de basiskleur.
  3. Lak je ringvinger in de knalkleur.
  4. Herhaal op je andere hand.

Ik gebruikte de volgende twee nagellakken:

The following two tabs change content below.
Ik startte mijn eerste weblog in 2001 op een .tk domein. Zelfgebouwd en later draaiende op Pivot. Een nerd zit er dus wel in mij, al vind ik het gemak van Wordpress veel te groot. Ik ben niet alleen handig met een toetsenbord maar ook met de keukenmixer en naaimachine. Inmiddels vind je blogs van mij op verschillende sites, waaronder ondergewaardeerdeliedjes.nl. Ik werk als online marketeer bij Managementboek. Oprichtster van Maak het Vrolijk.

Laatste berichten van Karin de Zwaan (toon alles)

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.